Чистячий засіб від накипу у кавомашині Coffeein clean Decalcinate, 1л
  • Чистячий засіб від накипу у кавомашині Coffeein clean Decalcinate, 1л - фото 1

Доставим завтра в %city%

Чистячий засіб від накипу у кавомашині Coffeein clean Decalcinate, 1л

230,00 грн

Coffeein clean DECALCINATE жидкость – профессиональное чистящее средство для бытовой техники. Подходит для профессиональных или автоматических кофемашин.

Кількість

Описание товара

Coffeein clean DECALCINATE  – професійний засіб для чищення побутової техніки. Підходить для професійних або автоматичних кофемашин. Coffeein clean DECALCINATE видаляє накип і запобігає появі корозії, захищаючи прилад та продовжуючи термін його служби. Засіб для очищення від накипу DECALCINATE допомагає захистити кавомашину від утворення вапняного осаду, що погіршує смак.

Інструкція до застосування:

Для наповнення мірного стаканчика відкрити кришку та натиснути на пляшку. Після цього додати|добавляти| 120-150 мл. засоби в контейнер для води та заповнити його 1л. теплої води (макс. 60 ° С). Через трубку подачі гарячої води пропустити 2-3 чашки води. Вимкнути кавоварку та залишити приблизно на 5 хв., залишивши відкритою ручку регулятора подачі гарячої води. Повторіть цикл щонайменше 3-5 разів. Імітувати процес приготування 2-3 чашок кави разом із засобом для видалення накипу (якщо кавоварка оснащена контейнером для меленої кави, приготуйте 2-3 чашки кави, використовуючи функцію меленої кави). Повторюйте цикл до повного спорожнення контейнера для води. Промити контейнер чистою водою та знову наповнити його. Повторити цикл очищення кавоварки від накипу використовуючи холодну свіжу воду. Після завершення процесу контейнер для води ретельно промити теплою водою.

Об'єм упаковки: 1000 ml

Виробник: Україна

Призначення: До кавоварок, кавомашини

Дополнительное описание

Тип
Средство для очистки кофеварок
Страна производитель
Украина
Назначение
К кофеваркам, кофемашинам

Вам також може сподобатися