Темпер для кавомашини Caffein діаметр 51-58 мм
  • Темпер для кавомашини Caffein діаметр 51-58 мм - фото 1
  • Темпер для кавомашини Caffein діаметр 51-58 мм - фото 2

Доставим завтра в %city%

Темпер для кавомашини Caffein діаметр 51-58 мм

375,00 грн

Темпер для кофе очень важен в процессе приготовления кофе, так как именно этот инструмент создает стабильность вкуса эспрессо.

Размеры темпера для кофе Ø 53 мм Ø54,5 мм Ø 57 мм. и Ø 58 мм

  • Ручка: Ясень
  • Обработка: лак
  • Основа: пищевая сталь
Розмір
Кількість

Описание товара

Успішність, швидкість і якість роботи професіоналів залежить від невеликих аксесуарів, та важливих навичок, про які клієнти навіть не підозрюють. Саме таким помічником справжніх бариста і являється темпер. Девайс простий і при цьому дуже важливий. З його допомогою свіжомелену каву бариста перетворюють на щільну, компактну пігулку для приготування міцного, ароматного эспрессо. Найчастіше робоча поверхня виконана з важкого харчового металу. Ручка може бути будь-якою, згідно з перевагами і смаком бариста. І вибір конкретної моделі залежить вже не стільки від функціональності, скільки від особистих переваг майстра. Необхідність купити темпер виникає при роботі бариста з кавою. Для повністю автоматичних кофемашин, що використовують зернову каву, такий аксесуар не актуальний. Професійні бариста використовують темпер для приготування эспрессо в ріжкових кавоварках. Цей важливий аксесуар допомагає максимально ущільнити мелену каву в портафильтре. 

Важливо зауважити, що сьогодні багато домашніх кавоварок та кавомашин. також потребують використання темпера, темпер необхідний в модельних рядах кавомашин Delonghi, Saeco.Тож , якщо ви бажаєте в домашніх умовах мати каву як з кавярні, темпер вам прото необхідний.

Дополнительное описание

Страна производитель
Украина
Срок хранения
не ограниченный
Назначение
Для темперовки кофе
Материал
Нержавеющая сталь